Izabela Rutkowska – dyrektor placówki

Praca z dziećmi to moja pasja. Pomysł założenia specjalistycznej placówki wyniknął z chęci stworzenia bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Najlepszą nagrodą dla mnie jest patrzeć na postępy, jakie w naszym przedszkolu robią dzieci. Prywatnie mama dwóch dorastających córek. Pasjonatka swojej pracy.

Agnieszka Okulska – psycholog, terapeuta

Jestem psychologiem, pedagogiem oraz oligofrenopedagogiem. Specjalizuję się w pracy
z dziećmi, także z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Regularnie uzupełniam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach, konferencjach i superwizjach. Ukończyłam szkolenia
m.in. z zakresu Terapii Ręki, Treningu Umiejętności Społecznych, Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, Dialogu Motywacyjnego.

Justyna Bagrowska – Bokwa – logopeda, terapeuta

Jestem logopedą, pedagogiem, psychologiem w  zarządzaniu. Specjalizuję się w terapii
z dziećmi z ORM oraz z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Ciągle poszerzam swoją dotychczasową wiedzę na szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach. Ukończyłam szkolenia m.in. z zakresu Terapii Ręki, Treningu Umiejętności Społecznych, Cyber Oka.

Katarzyna Kawałkowska – terapeuta, nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku oligofrenopedagogika z terapią pedagogiczną oraz studia magisterskie z zakresu edukacji  terapii osób z autystycznego spektrum zaburzeń. Aktualnie poszerzam swoje kompetencje o kwalifikacje w zakresie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Swoją drogę zawodową rozpoczęłam od pracy z najmniejszymi dziećmi – w żłobku. Na co dzień pracuję z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Małgorzata Jaworska – terapeuta

Z zawodu jestem polonistą i oligofrenopedagogiem, w trakcie specjalizacji z logopedii. Prywatnie mama nastoletniego syna i miłośniczka zwierząt. To co robię – robię z pasją!

Iwona Bierzyńska – neurologopeda

Jestem neurologopedą, terapeutą oraz nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Specjalizuję się w pracy z dziećmi z ORM z wieloraką niepełnosprawnością oraz z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach. Dzieci i praca z nimi to moja pasja.